PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=247287}
5,1 11 317
ocen
5,1 10 1 11317
5,1 10
ocen krytyków
Hi Way
powrót do forum filmu Hi Way

Dla mnie lepsi od przereklamowanego "Ani mru mru". I jeszcze "Kabaret Moralnego Niepokoju"...

Kaileena_Farah

Również uważam że "Ani mru mru" są totalnie przereklamowani!! Ten kabaret ma proste żarty i na dodatek tendencyje. Mumio to jest dopiero super kabaret albo jak wolą żeby na nich mówic- grupa twórcz.

Kaileena_Farah

Zgadzam sie o niebo lepsi są o d Ani mru mru, którzy mają skecze prymitywne i tandetne,żeby nie powiedzieć prostackie dla ludzi o ograniczonej wyobraźni, którzy to śmieją się z głupkowaych tekstów!!!

Ampulos

Dla mnie Ani mru mru rządzi:D i od kiedy to oni taki przereklamowani?? Może są sławni, ale dlatego że ludziom sie podobają ,a moralnego niepokoju to już wogóle, według mnie wogóle nie są smieszni! Mumio jest nawet dobry ale nie ryje sie za śmiechy. Tylko wkurza mnie że Ani mru mru nie robi żadnych nowych skeczy!:( A film pewnie będzie nudny, dwa typki gadają sobie w samochodzie. jak to może być śmieszne. I rzeczywiście zwiastun wogóle nie zacheca do oglądania(kto jest twojim ulubionym aktorem, rzeczywiście bardzo śmiszne). Ich reklamy to była nowść, nadal są fajne, ale powoli zaczynają mi sie nudzić:(:(:(


KABARETY RULEZZZ!!!!!!!!:D:D:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones