PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=247287}
5,1 11 316
ocen
5,1 10 1 11316
5,1 10
ocen krytyków
Hi Way
powrót do forum filmu Hi Way

co za chłam

ocenił(a) film na 1

nie wart obejrzenia nudy ! i pomYśleĆ że ten film jest wyŻej niŻ genialna komedia SCary Movie 4 ! żal.pl ten film ! taki nudny ! pozdro !

Piterek_8

Szkoda, że na filmwebie nie ma opcji zamiast "ulubionych użytkownikó"- "znienawidzeni". Po tej wypowiedzi miałbyś szansę zostać liderem...

Scary Moicie 4... Żałość ogarnia...

Piterek_8

Szkoda, że na filmwebie nie ma opcji zamiast "ulubionych użytkownikó"- "znienawidzeni". Po tej wypowiedzi miałbyś szansę zostać liderem...

Scary Moicie 4... Żałość ogarnia...

ocenił(a) film na 1
bezprzyczyna

żałosna to jesteŚ ty , ten film jest kiepski ! a straszne filmy genialne !

Piterek_8

Skoro podoba się wAM Scarie MOvie nie ważna jaka część to nie dziwię się że nie zrozumieliście tego filmu. Tak tu trzeba użyć mózgu! Nie wiecie co to? Nic dziwnego....

ocenił(a) film na 8
coolturysta

dokładnie...mnie film nie zachwycił, ale pośmiałam się szczerze w kilku momentach.
niestety fani SC mogą rzeczywiście nie zrozumieć niektórych...okey WSZYSTKICH :P żartów, gagów, dialogów i czego tam jeszcze.
to niestety (albo i na szczescie) nie jest film dla wszystkich. trzeba miec do niego dystans i specyficzny humor.

ocenił(a) film na 1
Piterek_8

to dego filmu mózgu ? nie żartuj , nie trzeba mieĆ mózgu żeby swierdziĆ że ten film to dno ! trzeba użyĆ mózgu do takiego filmu jak "ZAbójczy numer" bo to jest dopiero film ! a to to jest żal ! Dlaczego nie o wiele bardziej mi sie podobało niŻ to coŚ ! żal panowie żal !

Michael_Scofield_3

Godna podziwu wypowiedź.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones