Dariusz Basiński

6,7
272 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dariusz Basiński

To jest to ta muzykado filmu jest wspaniała mi najbardziej podoba się Football in Ipswitch , Hi End , Almali , Reegae fur Markus, Ragazza Demonica ale najlepsza jest piosenka przewodnia filmu Giselle Reviens ! (zajefajnie tak śpiewa super łączy słowa) poprostu full wypas.

Stolaz

Muzyczka w tym filmie ogromnie mi się podobała:) jak i film również - ale humor dla wybranych, bo moja koleżanka uznała go za kicz;] Hej Filmznawco, czy posiadasz "Giselle reviens"? Bo ja nie mogę nigdzie tej piosenki znaleźć;) jeśli masz, bardzo bym CIę prosiła o przesłanie mi jej: rammfanka@gmail.com pozdrawiam!;)

Mortiana

Niestety sam szukam tej piosenki pisałem już maila do pana Basińskiego oraz do mumio ale pana Basińskiego niema w Polsce i jego żona nie wie w jaki sposób może mi przysłać.

Stolaz

Ragazza demonica,Giselle reviens! i Reggae fur Markus :) Ale w ogóle cała muza w Hi Wayu mi się podoba.Nawet mam soundtrack w domu :)

Daguchna

Bardzo bym się ucieszył jak byś mi Giselle reviens, Razza demonica, footbal ipswich i almai przysłała na mój adres emailowy rapi1@vp.pl ;).

Stolaz

Mi też się bardzo muzyka podobała. :) Muszę koniecznie nabyć soundtrack.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones