Jadwiga Basińska

6,5
168 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jadwiga Basińska

A wie ktoś może czy Jadwiga jest w jakiś sposób spokrewniona z Jackiem z Mumio? Bo są do siebie bardzo podobni, tak się zastanawiam czy to nie jest rodzeństwo czy coś, ale nigdzie o tym nie piszą :)

blumenkohl

tez sie nad tym zastanawialam. w ogole jak zobaczylm na poczatku ze 2 takie same nazwiska to sobie pomyslalam tak od razu. ale nie wiem. nie chyba bo by bylo gdzies powiedziane....

blumenkohl

Jeśli mogę się wtrącić to z Jackiem (o ile mi wiadomo) nie są w żaden sposób spokrewnieni. Ponad to zaistniała pewna nieścisłość, bo z tego, co wiem to Jacek ma na nazwisko Borusiński, czyli inne, aniżeli ona. Nie wiem więc skąd przypuszczenie o pokrewieństwie ;) Jedyną osobą o tym samym nazwisku z Mumio co Ona jest Dariusz i to, jeśli tak można powiedzieć, jest związek - są bowiem małżeństwem :)

cOOba

ale jednak można by stąd pomyslec sobie że ona jest siostrą Jacka i po prostu wyszła za jego kolegę Basińskiego. Stąd ma inne nazwisko:)

blumenkohl

"Później doszli Jadwiga Ćwik i Jacek Borusiński. Razem założyliśmy teatr Epty-a, dziś znany jako Mumio." - to cytat z wywiadu z DB. rodzeństwem na pewno nie są. co nie wyklucza, że mogą być jakis sposób spokrewnieni ;-p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones